0533 153 14 50

İŞ ARIYORUM

0531 585 36 41

PERSONEL ARIYORUM

Hacı Halil M. Yeni Bağdat C. Aygüven Plaza

Gebze/KOCAELİ

HİZMETLERİMİZ


Günümüz iş dünyasında personel alanında esneklik vazgeçilmez bir koşuldur. Özellikle üretim alanında her an değişebilen sipariş miktarlarına göre veya mevsimsel şartlara bağlı olarak ortaya çıkan geçici personel gereksinimleri işletmeler açısından büyük organizasyon ve maliyet açılarından büyük güçlükler yaratırlar.

Vefa İnsan Kaynakları, personel istihdamı alanında sahip olduğu deneyim ve güçlü organizasyon yapısı sayesinde müşterilerinin üzerindeki büyük iş yükünü ortadan kaldırmayı amaçlıyor.


Personel Tedarik Edilen Alanlar

 

- Mavi Yaka Her Alanda Personel Tedariki,

- Vasıflı – Vasıfsız Personel Tedariki,

- Günlük Yevmiyeci ( Dönemsel ) Personel Tedariki,

- Bordro ( aylıkçı ) Personel Tedariki,

- Tahmil – Tahliye ( Yükleme – Boşaltma ) Personel Tedariki,

- Temizlik Personel Tedariki,

- Reach Truck ( RT ) ve Forklift Personel Tedariki hizmetlerimiz mevcuttur.

Kurumların bordro ve özlük süreçlerine ilişkin her türlü hizmetin iş hukuku ve sosyal güvenlik mevzuatına uygun şekilde takip edilerek, uzman kadro ile operasyonun yürütülmesidir. 

 

Bordro hizmetlerinde dış kaynak kullanarak; 

 

- Kendi iş süreçlerinize odaklanabilirsiniz. 
- Personel hatalarından kaynaklanan cezai risklerin önüne geçersiniz. 
- SGK Mevzuatında yapılan değişikliklerin sizin için biz takip ederiz. 
- Personel maliyetiniz düşer. 
- Ücret gizliliğini maksimum düzeye çıkarırsınız. 

 

Dış Kaynak Kullanımı 

Vefa İnsan Kaynakları, merkez kadrosu yanında binlerce çalışana sahip, dış kaynak kullanımıyla müşterilerimize yasal mevzuata uygun olarak personel tedariki sağlıyoruz. Böylelikle müşterilerimizin iş yükünü azaltıyor ve maliyet avantajlarıyla birlikte operasyonel esneklik imkânı sunuyoruz. 

 

Teknik Bordrolama 

Kurumunuz adına A’dan Z’ye tüm bordro süreçlerini yürüterek, mevcut iş kaynağınızı daha verimli kullanmanızı, ücret gizliliği elde etmenizi ve yetkin yönetim raporlarına sahip olmanızı sağlıyoruz.

Geçici personelleriniz kalıcı sorunlara yol açmasın!  Esnek iş gücü temini ciddi sorumluluk gerektirir. Vefa İnsan Kaynakları, düzenlediğiniz organizasyonun veya sektörünüz gereği dönemsel olarak ihtiyaç duyduğunuz insan gücü desteğinin çapı ya da süresi ne olursa olsun tedarik ettiği personelin vergi SGK ve İSG giderlerini karşılar.


Üretim ve Lojistik Tesisi Hizmetleri


Depo, antrepo ve üretim tesislerinin talep dalgalanmalarına bağlı olarak ihtiyaç duyduğu dönemsel ve mevsimsel insan kaynağının temini, uzmanlık alanlarına göre gerekli personelin tedarikini kapsamaktadır. 

 

MAVİ YAKA - DEPO PERSONELİ - BARKODLAMA - SAYIM - PAKETLEME - TAŞIMA - TEKNİK PERSONEL - FORKLIFT OPERATÖRÜ - ELLEÇLEME - BOŞALTMA İSTİFLEME - DAĞITIM - STOK KONTROL - DEPO YÖNETİCİSİ - REACH TRACK OPERATÖRÜ - YÜKLEME - ETİKETLEME – DÜZENLEME

"Kurumların entelektüel sermayelerin gelişmesinde en önemli faktör insan kaynağıdır. İşe alım süreçlerin yönetilmesi, stratejik insan kaynaklarının planlamasına paralel olarak işe alınan her personelin şirketin geleceğini bir adım ileriye taşımasıdır.


Başarılı kurumları diğerlerinden ayıran en önemli faktör motive İnsan Kaynağına sahip olmasıdır. İnsan Kaynağının motivasyon etkenleri “Doğru işe Doğru iş gücünü yerleştirmek” ile başlar. Doğru işe yerleştirilen ve İK süreçleri ile desteklenen çalışan işini severek yapar, çalıştığı kuruma bağlılık hisseder.


Seçme Yerleştirme alanında kurumunuza en uygun adayı belirlerken;


• Geniş bir aday havuzu,
• Adaylara ulaşmada geniş bir iletişim ağı
• İş analizlerine ve beklentilere uygun adayı belirleme,
• Sınav, test ile işe uygunluk tesbiti,
• Kişilik ve yetenek testleri,
• Yetkinlik bazlı yapılandırılmış bireysel Mülakat tekniklerinin kullanımı,
• Referans kontrolleri ile
Beklentilerinize odaklı kurum kültürüne en uygun adayı işe yerleştirme becerisi ile zamanınızın boşa harcanmasını engellemektedir.